Библиотека студентаКурсовые работы (Теория)Управління рухом кадрів на підприємстві в умовах становлення ринку праці (на підприємстві ВАТ "Метелиця" м. Дніпродзержинськ)

Управління рухом кадрів на підприємстві в умовах становлення ринку праці (на підприємстві ВАТ "Метелиця" м. Дніпродзержинськ)

Тема моєї курсової роботи "Управління рухом кадрів на підприємстві в умовах становлення ринку".Шляхи вдосконалення управління рухом кадрів на підприємстві ТОВ "Метелиця".В умовах дефіциту професіоналів на дуже динамічному ринку праці.Погані умови праці.Об'єктом практичної частини даної роботи узято ТОВ "Метелиця" м.Дніпродзержинськ.Перевірте, чи діє на вашому підприємстві чітка кадрова політика і яка вона.Проаналізуйте, яким чином на вашому підприємстві працює програма адаптації, хто цим займається.Визначення рівня економічних втрат, викликаних рухом кадрів.Він може також використовуватися для контролю адаптації на підприємстві нових співробітників.Важкі і небезпечні умови праці.

Скачать Управління рухом кадрів на підприємстві в умовах становлення ринку праці (на підприємстві ВАТ "Метелиця" м. Дніпродзержинськ)

Скачать документ

(Если ссылка на скачивание файла не доступна - дайте нам знать об этом в комментариях либо через форму обратной связи)

Комментарии (0)

Оставить комментарий